Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

“VILLA STARY KALISZ” Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Dostosowanie obiektu Villa Stary Kalisz do bezkontaktowej obsługi Gości za pomocą aplikacji on-line i systemu elektronicznej kontroli dostępu”

Celem projektu jest uodpornienie Wnioskodawcy na skutki ewentualnych zagrożeń zewnętrznych (np. kolejnych fal epidemii) i utrzymanie ciągłości funkcjonowania w zmieniających się warunkach otoczenia, które dotknęły znacznie firmę, ale jednocześnie stały się motywacją do zbudowania nowej, cyfrowej strategii dalszego rozwoju usług hotelarskich.

Efektem projektu będzie ograniczenie kontaktu obsługi z Gośćmi do minimum poprzez digitalizację procesu obsługi klienta z jednej strony przygotuje firmę do ewentualnych kolejnych sytuacji zagrożenia pandemicznego, z drugiej zaś – wzmocni konkurencyjność firmy dzięki znaczącej redukcji kosztów obsługi obiektu (brak konieczności zapewnienia obsługi recepcyjnej przez całą dobę) i usprawnienie funkcjonowania Villi, także w kontekście zarządzania.

Wartość projektu 242 000,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich 205 700,00 PLN